Перейти до основного вмісту

Якість колючого дроту Єгоза

Якість колючого дроту Єгоза

При придбанні колючого дроту Єгоза варто звернути увагу на ті фактори та параметри, які визначають якість колючого дроту Єгоза та ефективність його використання, а також термін служби загороджень з колючого дроту Єгоза.

Багато потенційних покупців колючого дроту Єгоза цікавляться в основному одним або двома параметрами – наприклад, вартістю тони або кілометра колючого дроту, або наявністю захисного цинкового покриття, при цьому не враховуючи безліч інших, не менш важливих параметрів, які істотно впливають на якість колючого дроту Єгоза. На що вам варто звернути увагу, якщо ви зібралися купити колючий дріт Єгоза?

По-перше, це, звичайно ж, ціна колючого дроту Єгоза. На ринку систем забезпечення безпеки, і, зокрема, на ринку колючого дроту завжди знаходяться продавці, які пропоную колючий дріт Єгоза за цінами значно нижчими, ніж у середньому на ринку. Звичайно, як і у випадку з будь-яким іншим товаром, зниження ціни тягне за собою зниження якості самого виробу.

В основному для зниження ціни колючого дроту https://caiman.ua/ua/price в його виробництві використовуються матеріали, що не відповідають необхідним стандартам. Це може бути несучий дріт меншого, ніж потрібно, діаметру, або не має достатніх пружинних властивостей, а також використання занадто тонкої сталі для виробництва ріжучої стрічки. У цьому випадку загородження з колючого дроту зминатиметься, а не пружинить, а шипи, які повинні різати при зачепленні, будуть просто згинатися.

Якісний ріжучий дріт Єгоза повинен виготовлятися саме обтисканням ріжучої стрічки навколо основи, а не її скручуванням. Операція з обтискання ріжучої стрічки трохи подорожчає колючий дріт Єгоза, але значно підвищує його ефективність, оскільки в цьому випадку ріжучу стрічку практично неможливо відокремити від дроту і перерізати.

Ще один фактор – для виробництва якісного колючого дроту Єгоза повинні використовуватися тільки оцинковані матеріали, і в процесі виготовлення загороджень з колючого дроту захисне покриття не повинно пошкоджуватися. Інакше термін служби такого колючого дроту буде значно меншим від заявленого – а для загороджень з дійсно якісного колючого дроту Єгоза він становить не менше 20-25 років.

Крім якості колючого дроту, є ще один найважливіший фактор, що визначає якість загородження – це монтаж колючого дроту Єгоза. При монтажі спіральних загороджень необхідно враховувати безліч факторів, що впливають на ефективність використання колючого дроту Єгоза – від місця встановлення загороджень до ступеня розтягування спірального загородження. Останній фактор значно впливає на ефективність колючого дроту Єгоза – витки спіралі Бруно повинні бути розташовані досить близько один до одного, інакше захисні властивості такого загородження набагато знижуються. Тому монтаж колючого дроту Єгоза краще довірити професіоналам.