Перейти до основного вмісту

Дріт Єгоза

Колючий дріт Єгоза

Колючий дріт Єгоза

Колючий дріт Єгоза є сталевою ріжучою стрічкою з гострими шипами по обох краях, яка обтиснута навколо основи – сталевого високовуглецевого дроту з пружинними властивостями, що має високу міцність. Колючий дріт Єгоза значно ефективніший, ніж звичайний колючий дріт, його неможливо перерізати або перекусити за допомогою підручних засобів, подолати його також складно. Основна особливість колючого дроту Єгоза, що відрізняє його від звичайного колючого дроту – використання замість дротяних шипів гострих лез, які набагато ефективніші, ніж шипи звичайного колючого дроту. Єгоза може використовуватися у вигляді однієї або декількох ниток, натягнутих поверх паркану, або для зведення паркану з колючого дроту Єгоза.

Спіральний бар'єр безпеки Єгоза

Хоча колючий дріт Єгоза дуже ефективний сам по собі, захисний ефект від його використання можна значно підвищити, якщо використовувати для створення загороджень спіральний бар'єр безпеки – циліндричну конструкцію з колючого дроту Єгоза. Спіральний бар'єр безпеки створюється за принципом спіралі Бруно – колючий дріт завивається в спіраль і сусідні витки скріплюються між собою за певною схемою. У розтягнутому вигляді така конструкція має достатню жорсткість і добре пружинить, сильно ускладнюючи її подолання порушником. Спіральне загородження Єгоза є одним із найефективніших типів загороджень із сучасного колючого дроту і використовується як у цивільних, так і у військових цілях.

Ріжуча спіраль Єгоза

Ріжуча спіраль Єгоза є більш дешевшим, але не менш ефективним типом спірального загородження з колючого дроту Єгоза. Основною відмінністю різальної спіралі від спірального бар'єру безпеки є повна відсутність сполучних скоб у цього типу загородження. Ріжуча спіраль являє собою витки колючого дроту Єгоза у вигляді спіралі, розтягнутої в просторі. Так само, як і спіральний бар'єр безпеки, ріжуча спіраль Єгоза застосовується як у військових, так і цивільних цілях.

Плоский бар'єр безпеки Єгоза

Плоский бар'єр безпеки Єгоза нагадує спіральний бар'єр безпеки, але його витки лежать в одній площині. Плоский бар'єр безпеки є плоскою стрічкою з витків колючого дроту Єгоза. Плоский бар'єр виглядає менш агресивно і значно компактніший, ніж спіральний бар'єр Єгоза, завдяки чому його можна використовувати в міських та інших людних умовах, не заважаючи оточуючим, і в той же час надійно захищаючи свою власність. Може встановлюватися поверх парканів, а також застосовуватися для будівництва парканів з плоского бар'єру безпеки Єгоза.

Мобільний бар'єр безпеки Єгоза

Мобільний бар'єр безпеки Єгоза є бухтою спірального загородження з колючого дроту Єгоза, що закріплений краями на двох рамках. Мобільний бар'єр безпеки з колючого дроту Єгоза ефективно використовувати при різноманітних надзвичайних ситуаціях, що вимагають швидкого огородження території, що охороняється. У складеному вигляді мобільний бар'єр безпеки займає небагато місця і легко транспортується, а, за потреби, швидко наводиться у робоче становище зусиллям двох людей.

Колюча сітка Єгоза

Колюча сітка Єгоза, також відома під назвами колюча сітка Піранья або плоске колюче-стрічкове загородження Акація, є захисним бар'єром з колючого дроту Єгоза, призначеним для зведення або зміцнення парканів. Колюча сітка Єгоза є широким полотном з колючого дроту Єгоза, що має ромбовидні осередки. Використовуючи колючу сітку Єгоза, можна звести паркан, використовуючи тільки стовпи та напрямний дріт, а можна встановити колючу сітку на поверхню будь-якого паркану, значно підвищивши його захисні властивості.

Пірамідальне загородження Єгоза

Пірамідальне загородження Єгоза є комплексним захисним загородженням і складається з кількох спіральних бар'єрів безпеки Єгоза. Свою назву цей тип загородження отримав через форму, яку утворюють поєднані між собою спіралі Єгози. До складу пірамідального загородження Єгоза можуть входити як мінімум три спіральні бар'єри, а за бажання можна використовувати будь-яку кількість спіральних бар'єрів Єгоза, отримуючи захисну загородження будь-якої необхідної висоти та протяжності. Область застосування пірамідальної загородження Єгоза – нерівні ділянки місцевості, на яких складно чи неможливо встановити міцний паркан чи іншу огорожу. Пірамідальна Єгоза широко використовується для захисту військових об'єктів та відповідальних ділянок державного кордону.

Подвійний спіральний бар'єр Єгоза

Подвійна спіраль Єгоза або подвійне спіральне загородження Єгоза є високоефективним загородженням з колючого дроту Єгоза. Завдяки своїй конструкції, подвійний спіральний бар'єр Єгоза має набагато більшу ефективність, ніж звичайний спіральний бар'єр Єгоза або ріжуча спіраль Єгоза. Подвійний спіральний бар'єр являє собою два спіральні бар'єри Єгоза різного діаметра, один з яких розташований всередині іншого. Висока міцність такого загородження дозволяють його використовувати як охорони військових і режимних об'єктів, так огородження відповідальних цивільних об'єктів критичної інфраструктури.

Застосування колючого дроту Єгоза

Колючий дріт Єгоза застосовується як засіб інженерного захисту периметра різних об'єктів. Дріт колючий Єгоза застосовується для встановлення на будь-які огорожі та паркани, при цьому можуть використовуватися різні типи загороджень з колючого дроту Єгоза. Найбільш широко колючий дріт Єгоза застосовується для огородження важливих об'єктів критичної інфраструктури, промислових підприємств, режимних об'єктів, огородження державного кордону та багатьох інших цілей.

Якість колючого дроту Єгоза

Якість колючого дроту Єгоза можна оцінити, вивчивши його технічні характеристики. Наскільки якісний колючий дріт Єгоза, можна судити, оцінивши діаметр сердечника ріжучого дроту Єгоза https://egoza.com/ua/catalog/razor-wire, товщину та якість цинкового покриття дроту та лез Єгози, кількість скоб, що з'єднують витки спірального бар'єру безпеки Єгоза, а також ціну, за якою можна купити Єгозу – всі найважливіші параметри, відповідальні за якість колючого дроту Єгоза, відразу важко перерахувати.

Підробки колючого дроту Єгоза

Як і будь-який інший, ринок інженерних систем безпеки наповнений не лише чесними продавцями та якісною продукцією. Існує багато способів продати неякісний колючий дріт Єгоза, видаючи його за оригінальні вироби провідних виробників. Для цього деякі продавці не гребують підтасовувати технічні характеристики колючого дроту Єгоза, підкреслюючи одні параметри і приховуючи інші. Ще одним поширеним способом обману покупців є використання відомих торгових марок, що належать провідним виробникам колючого дроту Єгоза, не маючи на те права.

Монтаж колючого дроту Єгоза

Монтаж колючого дроту Єгоза, виконаний на високому технічному рівні, є запорукою того, що встановлений колючий дріт Єгоза та загородження з нього прослужать своєму власнику довгі десятиліття, а не вийдуть з ладу через кілька років після сильного вітру чи спроб їх подолання. Крім того, неякісний монтаж значно знижує захисні властивості колючого дроту Єгоза, і витрати на купівлю якісної Єгози стають необґрунтованими.

Ціна колючого дроту Єгоза

Ціна колючого дроту Єгоза, як не дивно, є індикатором якості цього виробу, оскільки його вартість переважно складається з вартості матеріалів, з яких виготовляється колючий дріт Єгоза. Але, крім ціни матеріалів для Єгози, на її ціну впливає ще ряд факторів, які слід вивчити, перш ніж купити Єгозу.