Перейти до основного вмісту

Паркан із колючого дроту

Паркан із колючого дроту

Колючий дріт як матеріал для паркану

Паркан із колючого дроту є одним із найстаріших, але актуальних досі загороджень із звичайного колючого дроту. Власне кажучи, колючий дріт і був свого часу винайдений, щоб з нього можна було робити паркани та інші огорожі. Паркан з колючого дроту є досить ефективною перешкодою для домашніх і диких тварин, але для захисту від зловмисників він мало підходить – у цьому випадку більше підійде паркан з колючого дроту Єгоза, який міцніший і ефективніший за звичайний колючий дріт.

Паркан із колючого дроту та сільське господарство

Паркан із колючого дроту зазвичай використовується для сільськогосподарських потреб, таким парканом добре обгороджувати загони для великої рогатої худоби. Колючий дріт не дозволяє тваринам зруйнувати паркан, завдаючи біль при зіткненні з його гострими шипами, але при цьому не завдає тварин істотних травм, які могли б нашкодити їх здоров'ю. З цієї причини, як і півтора століття тому, колючий дріт залишається одним із кращих матеріалів, з яких можна виготовити загін для великої рогатої худоби.

Паркан із колючого дроту як захист від диких тварин

Паркан із колючого дроту найчастіше використовується не тільки для утримання худоби в загонах, але й для захисту ферм від диких тварин – у цьому випадку паркан виконує ту ж захисну функцію, що й у загонах для худоби, але навпаки – він не пускає диких тварин на територію, що належить фермерам.

Крім того, паркани з колючого дроту встановлюються вздовж транспортних магістралей, робиться це з метою недопущення диких тварин на автомобільні шляхи або залізницю. Дика тварина, що вибігла на автобан або на рейки залізниці, не тільки сама може постраждати, а й спричинити аварійну ситуацію. Для запобігання таким подіям використовуються огорожі з колючого дроту https://alligator.ua/ru/catalog/barriers/barbed-wire, або встановлюються паркани з сітки рабиця, поверх яких натягується кілька ниток колючого дроту.

Монтаж парканів з колючого дроту

Встановити паркан із колючого дроту значно простіше, ніж паркан із колючого дроту Єгоза, але все одно це непросте завдання. Для того, щоб вийшов міцний, довговічний і ефективний паркан з колючого дроту, необхідно мати навички роботи з колючим дротом, знання основних принципів спорудження огорожі подібного типу і мати необхідні матеріали для встановлення паркану, а також обладнання для натягу колючого дроту на паркані. Якщо всі роботи з встановлення паркану з колючого дроту виконані правильно, паркан буде служити довгі роки і не вимагатиме ремонту та обслуговування протягом тривалого часу.