Перейти до основного вмісту

Оцинкований колючий дріт

Оцинкований колючий дріт

Колючий дріт із цинковим покриттям

Оцинкований колючий дріт, на відміну від дроту без покриття, має значно більший ресурс експлуатації. Цинкове покриття дроту надійно захищає його від впливу вологи, дощу, снігу та інших погодних факторів, дозволяючи використовувати оцинкований колючий дріт довгі роки без необхідності його заміни на новий. І хоча оцинкований колючий дріт коштує більше дроту без цинкового покриття, його використання останнім часом набуває все більшої і більшої популярності. Причина проста – оцинкований колючий дріт https://caiman.ua/ua служить довше не оцинкованого, і зрештою вигідніше купити саме оцинкований колючий дріт.

Цинкове покриття колючого дроту

Варто зазначити, що захисне цинкове покриття наноситься не на самий колючий дріт, а на матеріали для його виробництва. Такий колючий дріт виробляється з низьковуглецевого оцинкованого дроту, при цьому важливо, щоб цинкове покриття наносилося на дріт не гальванізацією, а саме гарячим цинкуванням. Хоча перша технологія нанесення цинку на дріт коштує дешевше, саме гаряче цинкування забезпечує найбільш якісне захисне покриття.

Типи оцинкованого колючого дроту

Оцинкований колючий дріт випускається відомих видів і конструкцій. Промисловістю виробляється оцинкований одноосновний колючий дріт, а також оцинкований колючий дріт з двома основами, колючий дріт прямого або зворотного кручення, з шипами, навитими на одну або обидві основи - словом, оцинкованими виготовляються всі відомі типи звичайного колючого дроту.

Монтаж оцинкованого колючого дроту

Монтаж оцинкованого колючого дроту здійснюється так само, як і колючого дроту без захисного покриття. При його монтажі використовується те саме обладнання та інструменти, як і при встановленні парканів та інших загороджень з колючого дроту без цинкового покриття.