Перейти до основного вмісту

Ріжучий дріт Єгоза

Дріт ріжучий Єгоза

Дріт ріжучий Єгоза

Ріжучий дріт Єгоза відомий також під назвою дріт колючий Єгоза та іншими, відрізняється високою надійністю ефективністю у використанні для охорони об'єктів. Ріжучий дріт Єгоза – це армована колюча стрічка, яка має вищі захисні характеристики, ніж звичайний одно- або двоосновний колючий дріт. Більш ефективною ріжуча Єгоза є за рахунок своїх технічних характеристик, зумовлених технологією її виготовлення та матеріалами для виробництва цього типу колючого дроту.

Виробництво колючого ріжучого дроту Єгоза

Ріжучий дріт Єгоза, на відміну від звичайного колючого дроту, виготовляється з інших матеріалів і за іншою технологією. Для виготовлення ріжучого дроту Єгоза використовується міцний високовуглецевий дріт – зазвичай пружинний або канатний. Леза ріжучого дроту Єгоза виготовляються з рулонної сталі методом холодного штампування з використанням штампів спеціальної конструкції, що забезпечує гостроту лез ріжучого дроту Єгоза. Для того, щоб колючий дріт такого типу служив довго, для його виготовлення використовуються тільки якісно оцинкований дріт і рулонна сталь. Штампування та вальцювання колючого ріжучого дроту Єгоза здійснюється на спеціальному обладнанні, що забезпечує високу якість обтиснення ріжучої стрічки навколо армуючого дроту, і при цьому виключає пошкодження цинкового покриття сталі та дроту.

Застосування колючого дроту Єгоза

Дріт колючий Єгоза використовується або у вигляді однієї нитки для огородження території, що охороняється, або з неї виготовляються загородження різної конструкції – спіральний бар'єр безпеки, плоский бар'єр безпеки, мобільний бар'єр безпеки, захисні огородження й т.п. Спіральні загородження з колючого дроту Єгоза https://caiman.ua/ua його значно підвищують ефективність його застосування. Гарантійний термін служби ріжучого дроту Єгоза становить 20-25 років.