Перейти до основного вмісту

Підробки колючого дроту Єгоза

Підробки колючого дроту Єгоза

Найчастіше можна побачити пропозиції «продаємо колючку дешево» або «колючий дріт Єгоза найдешевший». Але всі ми знаємо, що безкоштовний сир (у нашому випадку – дешевий) буває лише в мишоловці. Що ж потрібно знати, щоб при покупці колючого дроту не помилитись?

Завжди існує середній рівень ціни будь-якого товару на ринку, чи то колючий дріт, чи щось інше. Якщо вам пропонують такий же товар значно дешевше, виникає питання – де ж каверза? Звичайно, якщо постачальник значно здешевлює продукцію, він повинен на чомусь економити, і, в результаті, такою чи іншою мірою це впливає на якість колючого дроту та загороджень з нього.

Ціна колючого дроту може бути знижена кількома способами. Наприклад, при виробництві колючої стрічки може використовуватися листовий метал товщиною менше 0,5 мм – тоді шипи колючої стрічки при зачепленні просто згинаються, замість того, щоб зачепитися і надійно фіксувати порушника. Як основа для армованої колючої стрічки може використовуватися тонкий дріт (менше 2,5 мм), або дріт з низькими пружинними властивостями – це призводить до того, що загородження з такого дроту погано зберігають форму і змінюються, замість того, щоб пружинить, крім того, низьковуглецевий дріт легше перекусити за допомогою підручних засобів. Скоби для скріплення витків спірального загородження його повинні мати достатню міцність, щоб зберігати цілісність дротяного загородження під навантаженнями. Зниження діаметра дроту та товщини стрічки дозволяють значно знизити вартість колючого дроту, але також суттєво погіршують якість колючого дроту Єгоза та термін служби.

Важливим фактором, що впливає на термін служби колючого дроту Єгоза, є наявність якісного цинкового покриття всіх матеріалів, з яких виготовляється колючий дріт Єгоза. Оцинкованими повинні бути не тільки стрічка та дріт, а й скоби, якими скріплюються витки спірального загородження. Крім того, цинкове покриття не повинно мати дефектів, які дозволять корозії швидко привести в непридатність колючий дріт. Наявність дефектів поверхні свідчить про неякісне або зношене обладнання для виробництва колючого дроту. Про неякісне обладнання може також свідчити наявність люфту – якісно обжата колюча стрічка повинна представляти з основою єдине ціле, без зазорів та люфтів.

Існує дешевий варіант виробництва армованої колючої стрічки Єгоза з відходів виробництва, але в цьому випадку, як ви розумієте, зайві коментарі.

При недотриманні технології виробництва колючого дроту та використанні при його виготовленні матеріалів, що не відповідають необхідним стандартам, ріжучий дріт Єгоза та спіральні загородження швидко втрачають захисні властивості та зовнішній вигляд, перетворюючись на купу зім'ятого та сплутаного дроту та стрічки, хоча для якісного колючого служби дроту становить щонайменше 20-25 років навіть у складних природних умовах.