Перейти до основного вмісту

Подвійний спіральний бар'єр Єгоза

Загородження з подвійної спіралі Єгоза

Загородження з подвійної спіралі Єгоза

Подвійний спіральний бар'єр Єгоза є спіральним колюче-ріжучим загородженням з колючого дроту Єгоза, яке спеціально спроектоване для огородження відповідальних об'єктів, які потребують посиленої охорони. За своїми захисними властивостями подвійний спіральний бар'єр Єгоза значно перевершує спіральні загородження Єгоза, що широко використовуються.

Передумови появи подвійного спірального бар'єру Єгоза

Раніше для огородження об'єктів, що охоронялися, використовувалися загородження, основу яких становив звичайний колючий дріт. Це міг бути колючий дріт, натягнутий у кілька рядів, або якась подібність спіралі Бруно – безладно розташовані витки колючого дроту, скрученої в спіраль. В даний час звичайний колючий дріт практично скрізь поступився місцем більш надійному і ефективному ріжучому дроту Єгоза і спіральним загородженням Єгоза. Але існує низка об'єктів, для яких навіть високих захисних властивостей колючого дроту Єгоза та спірального бар'єру Єгоза недостатньо – настільки високі на них вимоги до безпеки.

Призначення подвійного спірального бар'єру Єгоза

Подвійний спіральний бар'єр Єгоза призначений саме для найбільш відповідальних об'єктів, на яких необхідно забезпечити високий рівень безпеки. Подвійний спіральний бар'єр набагато ефективніший, ніж звичайні загородження Єгоза і має підвищені захисні властивості. При використанні подвійного спірального бар'єру Єгоза можна отримати раніше недосяжний рівень безпеки на об'єкті, що охороняється.

Конструкція подвійного спірального бар'єру Єгоза

Конструкція подвійного спірального бар'єру Єгоза ґрунтується на подвійній спіралі з армованої колючої стрічки типу Єгоза. Спіралі різного діаметра розміщені одна всередині іншої та закріплені на кронштейнах та напрямних спеціальної конструкції, незалежно один від одного. Існують різні модифікації подвійного спірального бар'єру Єгоза – з нерухомими спіралями, з спіралями, що вільно або примусово обертаються, з можливістю подачі напруги на внутрішню спіраль https://egoza.com/ua/catalog/concertina. Природно, використання небезпечних для порушників модифікацій такого загородження регламентується поточним законодавством і дозволами відповідних державних органів.