Перейти до основного вмісту

Паркани та огородження

Паркани та огородження

Сучасні паркани

Сучасний паркан – це не лише охорона території, а й її прикраса. Сучасний паркан повинен мати такі якості, як надійність, міцність, довговічність, естетичний зовнішній вигляд і добре вписуватися в територію, на якій паркан встановлений. У продажу є кілька типів парканів, призначених для огородження як соціально-побутових об'єктів, так і об'єктів з підвищеними вимогами до безпеки. Усі паркани виготовляються за сучасною технологією, надійно захищені від корозії та мають тривалий термін служби.

Паркан зі зварної сітки

Паркан із зварної сітки є простою та універсальною огорожею будь-якої території. Зварна сітка випускається в рулонах та може бути встановлена на будь-який тип стовпів. Паркан зі зварної сітки є відносно дешевою, але досить міцною огорожею, яку можна рекомендувати як приватним особам, так і різним організаціям, а також підприємствам для огородження території, що належить їм.

Паркан зі зварних панелей

Паркан зі зварних панелей добре підійде для огородження практично будь-якого об'єкту – від приватного будинку та території торговельного центру до парку або стадіону. Паркан виготовлений із зварних металевих панелей, для захисту від корозії покритих шаром цинку та порошкової полімерної фарби. Використання порошкової полімерної фарби дозволяє надійно захистити поверхню металу від корозії та надати паркану практично будь-який колір.

Паркан із сітки рабиця

Паркан із сітки рабиця є найбільш поширеною та універсальною огорожею будь-якої території. Паркани із сітки рабиця використовуються для огородження приватних будинків та невеликих фірм, території підприємств та складських приміщень, для огородження об'єктів цивільного, військового призначення та об'єктів критичної інфраструктури. При всій своїй дешевизні та простоті конструкції, https://egoza.ua/ua/catalog/fences паркан із сітки рабиця є досить міцною огорожею для будь-якої території.

Паркан із сітки рабиця посилений

Паркан із сітки рабиця посиленої конструкції призначений для огородження території об'єктів, що вимагають додатково охорони. Конструкція паркану спеціально розроблена для забезпечення підвищеного рівня безпеки – він виготовлений з безперервного полотна металевої сітки, по краях якої є ряди гострих шипів, завдяки чому такий паркан можна не оснащувати загородженням з колючого дроту Єгоза. Всі елементи паркану мають багатошарове антикорозійне покриття – шар цинку та полімеру, завдяки чому паркан такої конструкції довгі роки служить надійним захистом огородженої території.

Паркан із колючого дроту

Паркан із колючого дроту є специфічним типом огорожі, характерним для сільської місцевості. Паркани з колючого дроту використовуються для захисту автострад, автобанів, залізниць та інших транспортних магістралей для захисту від проникнення на них диких тварин, а також у тваринництві для будівництва огорож для утримання в них великої рогатої худоби. Як засіб захисту периметра відповідальних об'єктів паркани з колючого дроту нині практично не використовуються.

Встановлення парканів та огорож

Встановлення парканів та огорож здійснюється різними способами, які залежать від типу паркану, місцевості, на якій огорожа буде встановлена, а також від вимог до безпеки на об'єкті, що захищається. Паркан може бути встановлений на суцільному стрічковому фундаменті або на стовпах, зароблених в індивідуальну бетонну основу, крім того, можливий монтаж огорож за допомогою гвинтових паль та інших способів. У разі підвищених вимог до безпеки паркан може бути оснащений захистом від підкопу, а поверх нього може бути встановлений звичайний колючий дріт або один з типів захисних загороджень із сучасного колючого ріжучого дроту Єгоза.