Перейти до основного вмісту

Ціна колючого дроту Єгоза

Ціна колючого дроту Єгоза

Що визначає ціну колючого дроту Єгоза?

Питання ціни сучасної армованої колючої стрічки або просто Єгози хвилює покупців більше інших технічних аспектів, хоча вартість Єгози безпосередньо пов'язана саме з технічними характеристиками. Скільки має коштувати Єгоза? Ціна залежить від багатьох показників. Найбільш суттєві з них – товщина металу колючої стрічки, діаметр дротяної основи, наявність або відсутність та ступінь цинкового покриття.

Ціна Єгози та якість цинкового покриття

Якщо ви вибираєте Єгозу, насамперед варто звертати увагу не на ступінь цинкового покриття, а на тип дроту, що використовується у виробництві колючого дроту Єгоза, основною характеристикою якого є номінальний тимчасовий опір, який повинен мати показник не менше 1600 Н/мм.кв. Повна відсутність оцинкування різко скорочує експлуатаційний потенціал загородження, зводячи його естетичний вигляд до одного, а стримуючі властивості до двох-трьох сезонів. https://concertina.ua/ua Ціна оцинкованої Єгози вища, ніж вартість огорожі без захисного покриття, але цілком очевидно, що бар'єри з колючого дроту Єгоза, вироблені з низьковуглецевого, середньовуглецевого або іншого дроту з низьким показником тимчасового опору розриву стануть непридатними в процесі деформації ще задовго до того, як загородження буде схильне до корозії. Для виробництва високоефективних спіральних колюче-стрічкових загороджень зазвичай використовують високовуглецевий сталевий дріт.

Якої товщини має бути оцинкування на дроті Єгоза? Ціна готового виробу, як було зазначено вище, залежить від наявності цинкового покриття, але і в цьому випадку слід бути дуже уважними. Оптимальною товщиною оцинкування є показник 160-230 г/м.кв., якщо товщина покриття менше або дорівнює 40 г/м.кв., не варто купувати такий колючий дріт через низький запас міцності. Найчастіше буває і так – вибираючи Єгозу, можна заощадити на її вартості. Наприклад, підвищені показники цинкового покриття понад 270 г/м.кв. є лише предметом для цінових маніпуляцій, тому що така товщина не робить істотного впливу на збільшення експлуатаційного терміну Єгози, за винятком експлуатації загородження в особливо жорстких умовах, а саме при встановленні Єгози прибережних морських районах та в місцях підвищеної кислотності в атмосфері, де навіть підвищене покриття металу цинком мінімально продовжить термін служби колючого дроту. В особливо жорстких умовах експлуатації бар'єрів Єгоза рекомендується використовувати загородження, виготовлені з нержавіючої дроту, що нагартується, і нержавіючої рулонної сталі для колючої стрічки.

Сердечник колючого дроту та ціна АКЛ Єгоза

Наступний показник, що впливає на ціну Єгози – товщина осердя. Дріт, на який завальцьовується колюча стрічка, може мати товщину в межах від 2,2 до 4,0 мм. Товщина осердя збільшується в міру того, як зростає діаметр витка спіралі. Тобто чим більше діаметр спіралі (і вище захисний бар'єр), тим товщі дротяна основа.

Скоби та витки спірального загородження та їх вплив на ціну Єгози

Кількість скоб на витках СББ Єгоза також суттєво впливає на ціну дроту Єгоза. При виробництві спіралі колюче-ріжучої Єгоза армована стрічка намотується на спеціальний барабан і згодом на кожну пару витків спіралі встановлюються скоби для з'єднання сусідніх витків Єгози. Кількість скоб по колу спіралі – непарна. Наприклад, якщо Єгоза діаметром спіралі в 600 мм і кількістю витків – 100 була скріплена трискобовим способом-600/3, установча довжина її може становити 25 метрів і більше, якщо Єгозу зі 100 витками і тим же діаметром у 600 мм скріпити п'ятискобовим способом , то настановна довжина її ледве становитиме 18 метрів. Дві бухти Єгози 600/3 і 600/5, практично однакові за витратою металу та собівартості, абсолютно різні за ефективністю, захисними властивостями та зовнішнім виглядом. У першому випадку вартість одного метра загородження з ріжучого дроту Єгоза буде значно меншою, але чи варто купувати цю загороду на шкоду втраті захисних властивостей Єгози, не кажучи вже про естетичний вигляд? Деякі недобросовісні торговці колючим дротом у спіралі, саме «колючого дроту в спіралі», т.к. Єгозою її назвати не можна, маніпулюють вищевказаними характеристиками, для отримання додаткового прибутку і найчастіше приховують технічні характеристики спірального колючого дроту від покупця. Тепер ви знаєте, від чого залежить ціна Єгози. Сподіваємось, ця інформація вам допоможе при виборі захисного загородження.