Перейти до основного вмісту

Спіральний бар'єр безпеки Єгоза

Спиральный барьер Егоза

Спіральне загородження Єгоза

Спіральний бар'єр безпеки Єгоза, або спіральне загородження Єгоза виготовляється з колючого дроту Єгоза, або армованого колючо-ріжучої стрічки Єгоза. Конструктивно він являє собою спіраль Бруно – спіраль з колючого дроту, сусідні витки якого з'єднані між собою. При розтягуванні такого спірального https://concertina.ua/ua загородження виходить циліндрична, досить жорстка конструкція з колючого дроту Єгоза, яка має значні пружинні властивості.

Конструкція спірального бар'єру безпеки Єгоза

Спіральний бар'єр Єгоза виготовляються з армованої колючої стрічки, що забезпечує високу міцність та ефективність цього колючого загородження. Для з'єднання сусідніх витків спірального бар'єру Єгоза використовуються сполучні скоби спеціальної конструкції, що забезпечують надійне скріплення всієї конструкції спірального бар'єру Єгоза. З'єднувальні скоби, як і колісний ріжучий дріт Єгоза, що використовується в конструкції спірального загородження, виготовляється з оцинкованої сталі, що забезпечує скобам тривалий період експлуатації.

Монтаж спірального бар'єру Єгоза

Спіральне загородження Єгоза з колючого дроту Єгоза значно ефективніше, ніж просто колючий дріт Єгоза, і тим більше, ніж звичайний колючий дріт. Якщо монтаж колючого дроту Єгоза і спірального загородження на об'єкті, що охороняється, виконаний професійно, спіральний бар'єр безпеки дуже складно подолати або зруйнувати. З огляду на тривалий термін служби колючого дроту Єгоза – 20-25 років – загородження з нього є оптимальним вибором під час створення ефективної системи охорони території будь-яких об'єктів.