Перейти до основного вмісту

Дріт колючий одноосновний

Одноосновний колючий дріт

Опис одноосновного колючого дроту

Дріт колючий одноосновний – один із різновидів звичайного колючого дроту. Як випливає з його назви, цей колючий дріт має одну основу, на якій закріплені шипи. Одноосновний колючий дріт є найдешевшим варіантом колючого дроту, особливо якщо він виготовляється без захисного покриття. Колючий дріт одноосновний може використовуватися для виготовлення сільськогосподарських огорож, призначених для утримання великої рогатої худоби, а також для створення огорож з колючого дроту, що захищають огороджену територію від диких тварин.

Конструкція одноосновного колючого дроту

Одноосновний колючий дріт є однією ниткою сталевого дроту, на яку з певним кроком навиті шипи зі сталевого дроту. Як основа зазвичай використовується низьковуглецевий дріт без захисного покриття, з такого ж дроту виготовляються і шипи колючого дроту. Діаметр дроту для виготовлення шипів може бути таким же, як у основи колючого дроту, а може бути і трохи менше, особливо якщо основою використовується сталевий дріт більше 2,5 мм.

Шипи колючого дроту є короткими відрізками сталевого дроту, зрізані під гострим кутом, і намотані на основу. Зріз дроту під гострим кутом забезпечує гостроту шипів колючого дроту. Для більш надійної фіксації шипів одноосновного колючого дроту на основі, як його може використовуватися сталевий дріт змінного профілю, який через певні проміжки злегка сплющений - це запобігає прослизання шипів вздовж основи колючого дроту.

Ціна та якість колючого дроту

Як уже згадувалося раніше, виготовлена з м'якого сталевого дроту без покриття, одноосновний колючий дріт є найдешевшим з усіх типів колючого дроту https://concertina.ua/ua. Що може впливати на ціну колючого дроту? Насамперед – діаметр дроту, з якого виготовлена основа та шипи колючого дроту – чим діаметр більше, тим колючий дріт коштує дорожче. На ціну колючого дроту може впливати крок навивки шипів на його основу – колючий дріт, шипи якого розташовані на відстані 15 см один від одного, значно дешевше за той, у якого шипи знаходяться в 5 см один від одного. Збільшити вартість колючого дроту може використання більш дорогого оцинкованого дроту, що збільшує термін служби та якість колючого дроту, а також додаткове захисне покриття. З цієї причини оцинкований колючий дріт та колючий дріт з ПВХ покриттям коштують дорожче, ніж простий одноосновний колючий дріт.