Перейти до основного вмісту

Застосування колючого дроту Єгоза

Застосування колючого дроту Єгоза

Сучасний колючий дріт Єгоза широко застосовується для створення огорож на об'єктах військового, спеціального та цивільного призначення, що вимагають підвищеної уваги до забезпечення безпеки та запобігання проникненню зловмисників на територію, що охороняється.

В даний час колючий дріт Єгоза успішно використовується для охорони об'єктів міністерств оборони, внутрішніх справ та інших спеціальних відомств, спіральні загородження з колючого дроту Єгоза служать для захисту великої кількості промислових та сільськогосподарських підприємств, складів та торгових центрів, електростанцій та аеропортів, а також інших об'єктів від несанкціонованого доступу на їхню територію небажаних осіб.

Ріжучий дріт Єгоза дозволяє створювати на його основі загородження з колючого дроту різної висоти, ширини та конструкції. Загородження з колючого дроту Єгоза https://alligator.ua/catalog/barriers/egoza можуть встановлюватися як безпосередньо на землі, так і практично на будь-яких поверхнях – спіральні бар'єри безпеки можна монтувати на парканах, воротах, стінах і дахах будівель та споруд.

Однією з переваг застосування загороджень з колючого дроту Єгоза є їх прозорість. Загородження з колючого дроту забезпечують високий ступінь захисту території, що охороняється, при цьому не заважаючи спостереженню, і дозволяють своєчасно виявляти порушників, а, при необхідності, навіть вести вогонь.

Максимальна ефективність застосування колючого дроту Єгоза досягається при комплексному підході до забезпечення безпеки об'єкта – загородження з колючого дроту повинні комбінуватися з інженерними конструкціями та електронними системами забезпечення безпеки – сигналізацією та системами відеоспостереження за територією, що охороняється.