Перейти до основного вмісту

Плоский бар'єр безпеки Єгоза

Плоске загородження Єгоза

Плоске загородження Єгоза

Плоский бар'єр безпеки Єгоза – видозмінена спіральне загородження з колючого дроту Єгоза, витки якого зміщені один щодо одного і знаходяться в одній площині. Плоский бар'єр безпеки Єгоза є плоскою стрічкою з витків колючого дроту Єгоза (армованого колюче ріжучої стрічки) і має практично такі ж високі захисні властивості, як і спіральний бар'єр безпеки Єгоза.

Застосування плоского загородження Єгоза

Плоский бар'єр безпеки Єгоза з колючого дроту Єгоза більш компактний, ніж спіральний бар'єр безпеки Єгоза, витки спіралі не виходять за межі території, що охороняється. Завдяки своїй компактності та менш агресивному зовнішньому вигляду за високої ефективності, плоский бар'єр безпеки Єгоза можна широко використовувати для охорони об'єктів у людних місцях та в міських умовах, не заважаючи оточуючим, і при цьому надійно захищаючи свою власність. Плоский бар'єр Єгоза https://egoza.com/ua/catalog/flat може використовуватися для встановлення на будь-які паркани та огородження, а також для будівництва парканів і цього типу загородження.

Монтаж плоского бар'єру Єгоза

Монтаж плоского бар'єру безпеки Єгоза найкраще здійснювати, вдавшись до послуг професійних монтажників. При встановленні плоского бар'єру Єгоза, як і інших загороджень з колючого дроту Єгоза, висока ймовірність отримати травми, якщо монтажники не мають необхідного досвіду роботи з подібними виробами. Монтаж колючого дроту Єгоза, виконаний професіоналами, позбавить вас подібних проблем і дозволить встановити надійні загородження Єгоза, які захищатимуть вашу власність багато десятиліть.