Перейти до основного вмісту

Паркан зі зварних панелей

Металевий паркан зі зварених панелей

Металевий паркан зі зварених панелей

Металевий паркан зі зварених панелей – універсальна огорожа, що чудово підходить як для огородження території автомобільної стоянки чи торгового центру, так і для великого підприємства чи спортивного комплексу. Паркан із зварних панелей має гарний та естетичний зовнішній вигляд, надійно захищений від корозії, промисловістю випускається широка кольорова гама зварних панелей та стовпів для монтажу паркану.

Стовпи та зварні панелі паркану

Зварні панелі для огорожі є решіткою, звареною з металевого прутка діаметром 5 і 6 мм з осередком 50х200 мм. Після виконання зварювальних робіт панелі оцинковуються та покриваються шаром полімерної порошкової фарби для додаткового захисту від корозії та надання забору необхідного кольору. Стовпи для монтажу паркану https://alligator.ua/catalog/fences/welded-panels виготовляються з труби прямокутного перерізу, яка оцинковується зсередини та зовні, а потім покривається шаром порошкової полімерної фарби. Стовпи для монтажу парканів із зварних панелей виготовляються двох типів – з квадратною основою під анкерне кріплення та з подовженим закінченням під загортання в бетон. Колірна гамма стовпів відповідає кольорам зварних панелей, з яких збирається паркан.

Колючий дріт Єгоза на паркан

Паркан із зварних панелей є надійною огорожею будь-якої території, володіючи високою міцністю та достатніми у звичайних випадках захисними властивостями. При необхідності, для посилення захисних властивостей паркану зі зварних панелей, можливе встановлення на нього спірального або плоского бар'єру безпеки з колючого дроту Єгоза, а також звичайного колючого дроту в кілька рядів.